Serdecznie zapraszamy na wspólnie świętowanie 5-tych urodzin Fundacji, które odbędzie się już w najbliższy piątek 27 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 na ul. Paulińską 3/5 w Krakowie. 

Będzie to okazja, aby:

  • Dowiedzieć się więcej o Fundacji i naszej historii
  • Poznać bieżącą ofertę Fundacji
  • Zainaugurować STUDIUM PRACY Z GRUPĄ I ZESPOŁEM „PRZESTRZEŃ DIALOGU” - Studium przeznaczone jest dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć swoje umiejętności  w zakresie pracy z grupą i zespołem w oparciu o proces grupowy. Szczególnie zapraszamy te osoby, które pracują już z grupami: trenerów, coachów, psychologów, pedagogów, pracowników socjalnych, nauczycieli, doradców zawodowych, mediatorów, moderatorów, osoby kierujące organizacjami, zespołami roboczymi lub projektowymi. Uczestnictwo w Studium stwarza możliwość nabycia i rozwoju kluczowych kompetencji pracy z grupą i zespołem.
  • Poznać osobiście nasz zespół
  • Napić się z nami kawy i zjeść coś dobrego
  • Spotkać świetnych ludzi, nawiązać znajomości i poczuć się w Fundacji bardziej u siebie.

 

W drugiej części piątkowego spotkania, ok. godz. 19.00, zapraszamy na wykład o odpowiedzialnej komunikacji pt. „Pięć kroków do porozumienia. Jak rozwijać umiejętności komunikacyjne na co dzień?”, który poprowadzi Izabela Szczepaniak-Wiecha.

Podczas wykładu poznamy podstawowe założenia komunikacji ułatwiającej porozumienie opartej na Nonviolent Communication (Porozumieniu bez Przemocy) Marshalla B. Rosenberga. Dowiemy się jak ważna jest umiejętność rozpoznawania i wyrażania uczuć, odkrywania potrzeb ukrytych pod działaniami. Nauczymy się, w jaki sposób słuchać się wzajemnie, prosić o to czego potrzebujemy, jak konstruktywnie odmawiać i reagować na „nie” wyrażane przez bliskich.

 

Wstęp wolny!!

Rejestracja nie jest wymagana, ale zachęcamy do zgłoszenia nam swojego przybycia.

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Styczeń 27, 2017 18:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Staticmap?center=fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul.+pauli%c5%84ska+3%2f5%2c+krak%c3%b3w&size=300x300&zoom=13&size=600x300&maptype=roadmap&markers=|fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul