Rzeczy i sprawy, które mają dla nas znaczenie w dużym stopniu zależą od naszej umiejętności dobrego komunikowania się. To dzięki komunikacji tworzymy związki z ważnymi dla nas osobami w przestrzeni osobistej i zawodowej.

Podczas wykładu poznamy założenia komunikacji opartej na Nonviolent Communication (Porozumieniu bez Przemocy) Marshalla B. Rosenberga i dowiemy się jak zadbać o jakość kontaktu z naszymi bliskimi i współpracownikami. Dowiemy się jak ważna jest umiejętność rozpoznawania i wyrażania uczuć (także takich jak smutek, złość, wstyd), odkrywania potrzeb ukrytych pod działaniami i formułowania komunikatów opartych na faktach. Nauczymy się, w jaki sposób słuchać się wzajemnie i prosić o to czego potrzebujemy.

Czas trwania: 1,5 godziny
Termin: 27.11 (poniedziałek), w godz. 18:00-19:30
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: ograniczona
Wykład poprowadzi: Izabela Szczepaniak-Wiecha

Wstęp wolny

Rejestracja nie jest wymagana, ale zachęcamy do zgłoszenia nam swojego przybycia. Każda zapisana osoba będzie miała zapewnione miejsce siedzące. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby, które nie zarejestrują się zostaną wpuszczone tylko w przypadku wolnych miejsc.

 

Wykład odbywa się w ramach „Święta Organizacji Pozarządowych. Festiwalu Organizacji Pozarządowych 25.11 - 2.12.2017 r.

Organizatorzy: Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, Federacja Małopolska Pozarządowa, Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie.

Projekt współfinansowany przez Gminę Miejską Kraków.


Przyjdź i poznaj nas. Zapraszamy :)

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Listopad 27, 2017 18:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Staticmap?center=fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul.+pauli%c5%84ska+3%2f5%2c+krak%c3%b3w&size=300x300&zoom=13&size=600x300&maptype=roadmap&markers=|fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul