"Każdy może się rozgniewać - to bardzo łatwe. Ale rzadką umiejętnością jest złoszczenie się na właściwą osobę, we właściwym stopniu i właściwym momencie, we właściwym celu i we właściwy sposób - to bardzo trudne" Arystoteles

 

Sukces w życiu zależy nie tylko od intelektu, lecz także od umiejętności kierowania emocjami. Inteligencja emocjonalna ma ogromy wpływ na nasze życie, ponieważ motywacja, siła woli i dojrzałość emocjonalna mogą w jeszcze większym stopniu kształtować codzienne funkcjonowanie, niż poziom ilorazu inteligencji IQ. To dzięki tym czynnikom inteligencji emocjonalnej możemy rozwiązywać problemy w relacjach z ludźmi, mieć większą kontrolę nad ekspresją emocji, budować satysfakcjonujące związki z innymi i konstruktywnie reagować na sytuacje konfliktów.

Warsztat skupi uwagę na jednej kompetencji inteligencji emocjonalnej jaką jest zarządzanie emocjami. Szczególnie ta umiejętność czyni z nas dobrych współmałżonków, dobrych współpracowników, wyrozumiałych rodziców i charyzmatycznych szefów. Wszyscy ludzie dysponują inteligencją emocjonalną i używają jej codziennie, z lepszym lub gorszym skutkiem, we wszystkich dziedzinach życia.

 

Dzięki udziałowi w warsztacie znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:

  • Dlaczego niektórych ludzi lubimy od pierwszego wejrzenia, a niektórym nie zaufamy nigdy; co tworzy autentyczność i spójność w relacjach?
  • Jak rozumieć i używać emocji tak, aby twórczo reagować na sytuacje problemowa zamiast odreagowywać i dać się im „porwać”?
  • Czym jest porwanie i uprowadzenie emocjonalne, jak na to reagować konstruktywnie?
  • Jak zarządzać własną frustracją i złością w kontekście niespełnionych oczekiwań w relacjach międzyludzkich?


Czas trwania: 8 godzin warsztatowych

Termin: 24.03 (sobota) w godz. 10.00 - 17.00
Miejsce: ul. Paulińska 3/5, Kraków

Liczba uczestników: maks. 12 osób

Prowadzi: Lena Czernecka


Koszt:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 160 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt: fundacja@przestrzenrozwoju.org

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Marzec 24, 2018 10:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Staticmap?center=fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul.+pauli%c5%84ska+3%2f5%2c+krak%c3%b3w&size=300x300&zoom=13&size=600x300&maptype=roadmap&markers=|fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul