"Nie ma nigdy wystarczająco dużo czasu, by zrobić wszystko, lecz zawsze jest dość czasu, aby zrobić to co najważniejsze" 

Kluczem do osiągnięcia efektywności osobistej jest umiejętność ustalania priorytetów i systematyczne planowanie realizacji zadań. Uczestnicy warsztatu będą mieli okazję, by dokonać analizy własnej efektywności i rozpoznać, jak wykorzystują swój czas. Wykonanie tego kroku pozwoli na wybranie działań ważnych/pilnych, a następnie ich priorytetyzację, w oparciu o wskazane zasady i narzędzia. Szczegółowo zaprezentowany zostanie model organizacji czasu Getting Things Done, który stanowi uniwersalny system zarządzania zadaniami, zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

 

Korzyści dla uczestnika:

  • Dokonanie analizy własnej efektywności
  • Rozwój umiejętności efektywnego planowania i organizacji pracy
  • Zwiększenie świadomości w wyznaczaniu własnych priorytetów
  • Poznanie wybranych narzędzi wspierających efektywne planowanie i organizację czasu

 

Czas trwania: 8 godzin warsztatowych - 2 spotkania po 4 godziny

Termin: 19.04 i 26.04 (czwartki) w godz. 17.30 - 20.45

Miejsce: ul. Paulińska 3/5, Kraków

Liczba uczestników: maks. 12 osób

 

Prowadzi: Karolina Kaduszkiewicz

Jest absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim ze specjalizacją z psychologii pracy, organizacji i zarządzania. Ukończyła Szkołę Coachów „The Art & Science of Coaching”, Szkołę Trenerów Wszechnicy UJ oraz Szkołę Trenerów Młodzieżowych Instytutu Edukacji Społecznej.

Wiedzę i doświadczenie z zakresu zarządzania projektem, zarządzania zespołem i public relations zdobywała pracując jako Koordynator Główny Konferencji Trenerko-Coachingowej PROFECTUS. Obecnie pracuje jako Konsultant ds. projektów rozwojowych we Wszechnicy UJ.  

 

Koszt

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 160 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt: fundacja@przestrzenrozwoju.org

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.


Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Kwiecień 19, 2018 17:45

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Staticmap?center=fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul.+pauli%c5%84ska+3%2f5%2c+krak%c3%b3w&size=300x300&zoom=13&size=600x300&maptype=roadmap&markers=|fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul