Plakaty, ulotki, grafiki do mediów społecznościowych, wizytówki, kartki świąteczne czy plannery – żeby przygotowywać te (i wiele innych) materiałów graficznych … wystarczy komputer, dostęp do Internetu i dobry pomysł.

Weź udział w warsztatach podczas, których poznasz dostępne online, bezpłatne i intuicyjne w obsłudze narzędzia do przygotowywania materiałów graficznych różnego typu. W ramach warsztatów stworzysz również swoje autorskie grafiki.

 

Podczas warsztatów:

  • poznasz bezpłatne narzędzia do stworzenia materiałów graficznych
  • poznasz bezpłatne programy do edycji zdjęć
  • stworzysz zestaw swoich autorskich grafik


Czas trwania: 4 godziny

Termin: 05.06 (wtorek) w godz. 17:30-20:45

Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków

Liczba uczestników: maks. 8 osób

Prowadzi: Agata Warywoda


Koszt:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 100 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych. 

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Czerwiec 05, 2018 17:30

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Staticmap?center=fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul.+pauli%c5%84ska+3%2f5%2c+krak%c3%b3w&size=300x300&zoom=13&size=600x300&maptype=roadmap&markers=|fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul