Plakaty, ulotki, infografiki, grafiki do mediów społecznościowych, wizytówki, kartki świąteczne czy plannery – żeby przygotowywać te (i wiele innych) materiałów graficznych … wystarczy komputer, dostęp do Internetu i dobry pomysł.

Zapraszamy do udziału w warsztatach podczas, których poznasz dostępne online, bezpłatne i intuicyjne w obsłudze narzędzia do przygotowywania materiałów graficznych różnego typu. Dowiesz się również jak przedstawiać dane, raporty czy podsumowania w postaci infografiki. W ramach warsztatów stworzysz również swoje autorskie grafiki.

 

Podczas warsztatów:
  • poznasz bezpłatne narzędzia do stworzenia materiałów graficznych, w tym infografik
  • poznasz bezpłatne programy do edycji zdjęć
  • poznasz bezpłatne programy do tworzenie logotypów, wizytówek, papieru firmowego
  • stworzysz zestaw swoich autorskich grafik

 

Uwaga: podczas warsztatów wymagany własny komputer z dostępem do internetu


Czas trwania: 6 godzin
Termin: 17.11 (sobota) w godz. 10:00-15:30
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 6 osób

Koszt:

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 160 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt.

Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Listopad 17, 2018 10:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Staticmap?center=fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul.+pauli%c5%84ska+3%2f5%2c+krak%c3%b3w&size=300x300&zoom=13&size=600x300&maptype=roadmap&markers=|fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul