Zapraszamy Cię na warsztaty, które wyznaczą Twój kierunek w 2019 roku. Poznasz 4 złote klucze, dzięki którym stanie się jasne, jakie marzenia, cele, pragnienia chcesz zrealizować w nowym roku.
Zapraszamy Cię w sobotę 2 lutego do zatrzymania się i popatrzenia na siebie i swoje życie z radością, akceptacją i pewnością siebie. Do dotarcia do swoich potrzeb, pragnień, marzeń. Z tego miejsca możesz, jeśli tylko zechcesz, iść odważnie w kierunku swoich marzeń! Może 2019 to ten przełomowy rok?

Te warsztaty mogą zmienić Twoje życie!Korzyści dla uczestnika:

  • odkryjesz swoje cztery złote klucze 
  • dowiesz się, jakimi wartościami kierujesz się w życiu
  • przyjrzysz się swoim potrzebom
  • wyznaczysz obszary Twojego życia, które będą dla Ciebie najważniejsze w 2019 roku
  • stworzysz mapę marzeń, którą zabierzesz do domu
  • zaplanujesz realizację swojego marzenia
  • miło i kreatywnie spędzisz czas
  • poznasz nowe osoby
  • zatrzymasz się i spotkasz ze sobą 

Nasze wartości i potrzeby są kluczem do szczęśliwego życia, a marzenia wyznaczają nam kierunek, jeśli tylko im na to pozwolimy. Zapraszamy :-)


Czas trwania: 8 godzin warsztatowych

Termin: 2 lutego (sobota), godz. 10:00 - 16:00

Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków

Liczba uczestników: maks. 10 osób

Trenerka: Joanna Groszek
Mówi o sobie: Jestem psychologiem, trenerką i coachem, a moja praca mnie uskrzydla. Pracuję przede wszystkim z artystami/artystkami i osobami wysoko wrażliwymi (HSP). Pomagam znaleźć odpowiedź na pytanie, jak żyć szczęśliwie i odważnie.
Opinie: https://dobrycoach.pl/coach/joanna-groszek
www: http://www.wspanialaty.com/


Odpłatność:
80 zł - zapisując się w terminie do 15 stycznia
100 zł - zapisując się w terminie po 15 stycznia
UWAGA: Specjalna zniżka dla osób uczestniczących w 2018 r. w naszych warsztatach. Odpłatność dla Was to 75 zł


Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane.

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.


Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu zapisu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego szkolenia/warsztatu tj. do przeprowadzenia procesu rekrutacji, otrzymania powiadomień o szkoleniu/ warsztatach za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości sms oraz otrzymywania newslettera z bieżącą ofertą szkoleniową Fundacji . Pani/Pana dane nie zostaną nikomu przekazane ani wykorzystane do innych celów niż wyszczególnione. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Przestrzeń Rozwoju z siedzibą w Krakowie (30-364) przy ul. Św. Jacka 30/1(KRS 0000407870/ NIP 675-14-71-246,/REGON 122484153) W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: fundacja@przestrzenrozwoju.org


Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Luty 02, 2019 10:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Staticmap?center=fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul.+pauli%c5%84ska+3%2f5%2c+krak%c3%b3w&size=300x300&zoom=13&size=600x300&maptype=roadmap&markers=|fundacja+przestrze%c5%84+rozwoju%2c+ul