Plakaty, ulotki, grafiki do mediów społecznościowych, wizytówki, kartki świąteczne czy plannery – żeby przygotowywać te (i wiele innych) materiałów graficznych … wystarczy komputer, dostęp do Internetu i dobry pomysł.

Zapraszamy do udziału w warsztacie, podczas którego poznasz dostępne online, bezpłatne i intuicyjne w obsłudze narzędzia do przygotowywania materiałów graficznych różnego typu (plakaty, ulotki, wizytówki, grafiki do mediów społecznościowych, plannery, menu restauracji, CV i wiele innych). W ramach warsztatu stworzysz również swoje autorskie grafiki.

Podczas warsztatów:

  • poznasz bezpłatne narzędzia do stworzenia materiałów graficznych – Stencil, Canva, FotoJet, Snappa
  • poznasz podstawowe i zaawansowane funkcje wymienionych programów (m.in. zakładanie konta, modyfikacja gotowych szablonów, dodawanie napisów i elementów graficznych, dobór kolorów, zapisywania grafik i udostępnianie ich online i/lub przygotowywanie do druku)
  • poznasz bezpłatne programy do edycji zdjęć – Pixlr Express
  • dowiesz się z jakich narzędzi korzystać, aby Twoje grafiki były spójne kolorystycznie
  • stworzysz zestaw swoich autorskich grafik

Uwaga: podczas warsztatów wymagany własny komputer (najlepiej z dostępem do internetu)


Czas trwania: 4 godziny warsztatowe

Termin: 17 października (czwartek), godz. 17:30 - 20:30

Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków

Liczba uczestników: maks. 8 osób

Warsztat odbywa się w ramach cyklu zajęć „Nowe technologie w pracy i promocji”, podczas którego zapraszamy na szkolenia z zakresu bezpłatnych narzędzi internetowych ułatwiających m.in. organizację pracy (również na odległość), tworzenie różnego typu materiałów promocyjnych, kontakt z potencjalnymi klientami czy stworzenie swojego pierwszego kursu online.
Zajęcia dedykowane są zarówno pracownikom instytucji kultury, edukacji czy NGO, jak i osobom, które zamierzają rozwinąć swoją własną działalność i szukają wsparcia w organizacji pracy czy przygotowywaniu kreatywnych treści.


Odpłatność: 100 zł
Warsztaty są współfinansowane przez State Street


Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane.

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu zapisu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego szkolenia/warsztatu tj. do przeprowadzenia procesu rekrutacji, otrzymania powiadomień o szkoleniu/ warsztatach za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości sms oraz otrzymywania newslettera z bieżącą ofertą szkoleniową Fundacji . Pani/Pana dane nie zostaną nikomu przekazane ani wykorzystane do innych celów niż wyszczególnione. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Przestrzeń Rozwoju z siedzibą w Krakowie (30-364) przy ul. Św. Jacka 30/1(KRS 0000407870/ NIP 675-14-71-246,/REGON 122484153) W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: [email protected] 

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Październik 17, 2019 17:30

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków