Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu? Ze względu na swoją praktyczną formułę szkolenie przeznaczone jest zarówno dla początkujących, jak i liderów z dużym doświadczeniem. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli nie tylko możliwość poznania, czy zaktualizowania wiedzy na temat pełnienia funkcji lidera, ale przede wszystkim otrzymają szereg osobistych i praktycznych wskazówek jak świadomie pełnić tę funkcję.

Celem szkolenia jest wzrost u uczestników „świadomego liderstwa”, czyli podejmowanie decyzji odnośnie budowania własnego stylu lidera w sposób w pełni świadomy, a nie intuicyjny i przypadkowy.

W programie poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia związane z pełnieniem roli lidera, takie jak:

  • wartości z pracy zespołowej oraz lidera w zespole,
  • budowanie efektywnych zespołów opartych o dobrą atmosferę i wzajemne zrozumienie,
  • zobaczenia najważniejszych obszarów liderstwa,
  • pełnienie roli lidera w sposób wspierający ludzi w osiąganiu celów,
  • poznanie różnych liderskich stylów,
  • zastosowanie różnych stylów liderskich w adekwatnych sytuacjach.
Każdy z uczestników będzie mógł zobaczyć własny potencjał liderski oraz otrzyma informacje zwrotne, jak może rozwijać się w zakresie przywództwa.
Szkolenie będzie prowadzone atrakcyjnymi i aktywnymi metodami. Uczestnicy wezmą udział w różnego rodzaju grach i zabawach, dzięki którym będą mogli przyjrzeć się procesowi pracy zespołowej oraz funkcjonowaniu roli lidera.
W spotkaniu mogą wziąć również osoby, które uczestniczyły w poprzednich szkoleniach tego trenera, bądź innych szkolenia z zakresu liderstwa i budowania zespołów.

Czas trwania: 16 godz. warsztatowych
Termin: 12.10 (sb) godz. 10:00 - 17:00 i 13.10 (nd) godz. 09:00-16:00
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób

Odpłatność: 75 zł
Warsztat współfinansowany przez State Street


Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane.

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.

Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu zapisu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego szkolenia/warsztatu tj. do przeprowadzenia procesu rekrutacji, otrzymania powiadomień o szkoleniu/ warsztatach za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości sms oraz otrzymywania newslettera z bieżącą ofertą szkoleniową Fundacji . Pani/Pana dane nie zostaną nikomu przekazane ani wykorzystane do innych celów niż wyszczególnione. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Przestrzeń Rozwoju z siedzibą w Krakowie (30-364) przy ul. Św. Jacka 30/1(KRS 0000407870/ NIP 675-14-71-246,/REGON 122484153) W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: [email protected]

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Październik 12, 2019 10:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków