Szybkie tempo naszych czasów wymaga od nas wyraźnego poczucia tożsamości, kompetencji i własnej wartości. Czasami w tym biegu, trudno jest odnaleźć stabilność. Być może przytłacza Cię odczucie dezorientacji i gwałtownych zmian, w obliczu czego dobrym posunięciem jest poszukanie porządku w sobie. Skoro nie możemy odnaleźć stabilności w otaczającym nas świecie, powinniśmy stworzyć ją w nas samych. Nathaniel Branden autor 6 filarów poczucia własnej wartości pisze: „tragedia wielu ludzi polega na tym, że poczucia własnej wartości szukają wszędzie tylko nie w sobie”. Dlatego zapraszam Cię do zatrzymania się i poszukania siebie, tak byś przestał/a być dla siebie zagadką i odkrył/a „kim jesteś”.

Cel spotkania:

  • zatrzymanie się i poznanie samej/samego siebie na podstawie 6 filarów poczucia własnej wartości Nathaniela Brandena
  • zgłębienie obszarów w których jesteś najlepszy/a oraz tych, w których nie czujesz się najlepiej
  • przyjrzenie się indywidualnemu poczuciu wartości
  • znalezienie obszarów do poszerzenia własnej percepcji i zaplanowanie pracy nad nimi

Korzyści dla Ciebie:
Poprzez pracę z 6 filarami poczucia własnej wartości:
  • będziesz bardziej świadoma/y siebie i swoich potrzeb
  • zaadresujesz swoje potrzeby i postawisz sobie mierzalne cele

Zajęcia realizowane są w formie warsztatowej – praca w grupie, wymiana i dyskusja na forum, mini wykład, praca na własnych przykładach uczestników, praca z metaforą.

Czas trwania: 4 godziny warsztatowe
Termin: 25 lutego 2020 r. (wtorek), godz. 17:30 - 20:45
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób

Prowadzi: Żaneta Lipiec-Goj
Coach, facylitator, trener i entuzjastka komunikacji empatycznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie, dzięki czemu mam szerokie kompetencje w motywowaniu i rozwijaniu ludzi. Ukończyłam Szkołę trenerów i Szkołę Facylitatorów we Wszechnicy UJ. Pasjonuje mnie praca z grupą i wydobywanie z niej potencjału. Wierzę w siłę zespołu i potęgę „Głaskologii", o której pisze Miłosz Brzeziński. Jestem fanką psychologii twórczego myślenia. Uwielbiam tworzyć notatki graficzne, korzystać z mindmapingu i innych kreatywnych narzędzi. Jestem ekstrawertyczką z nutą introwertyczki, która najlepiej wypoczywa przy kubku świeżo zaparzonej kawy w zatłoczonej kawiarni.


Odpłatność: 35 zł
Warsztat organizowany w ramach Programu Rozwojownia.
ROZWOJOWNIA to program, którego celem jest stworzenie przestrzeni rozwoju dla osób, które chcą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, a do tej pory nie miały ku temu zbyt wielu okazji. Biorąc udział w warsztacie, oprócz uzyskania korzyści dla siebie, dajesz przestrzeń do rozwoju osobie prowadzącej. Po ukończeniu warsztatu poświęć chwilę czasu, by udzielić jej konstruktywnej informacji zwrotnej poprzez wypełnienie ankiety ewaluacyjnej.


Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane.

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.

Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu zapisu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego szkolenia/warsztatu tj. do przeprowadzenia procesu rekrutacji, otrzymania powiadomień o szkoleniu/ warsztatach za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości sms oraz otrzymywania newslettera z bieżącą ofertą szkoleniową Fundacji . Pani/Pana dane nie zostaną nikomu przekazane ani wykorzystane do innych celów niż wyszczególnione. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Przestrzeń Rozwoju z siedzibą w Krakowie (30-364) przy ul. Św. Jacka 30/1(KRS 0000407870/ NIP 675-14-71-246,/REGON 122484153) W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: [email protected]

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Luty 25, 2020 17:30

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków