Zastanawiasz się, jak przedstawić w ciekawy sposób sprawozdania? Chcesz wiedzieć jak uprościć długie i trudne dla odbiorcy komunikaty? Chciałbyś przedstawić swoje CV w kreatywnej formie? Weź udział w warsztacie i naucz się tworzyć czytelne i angażujące odbiorcę infografiki! W formie infografiki możesz przedstawić miniony rok działania Twojej firmy czy instytucji, przystępnie wyjaśnić nowym pracownikom harmonogram spotkań, zachęcić do sfinansowania Twoich działań i wiele, wiele innych.

Podczas warsztatów:

  • poznasz bezpłatne narzędzia do stworzenia infografik – Piktochart, Easelly, Canva
  • poznasz podstawowe i zaawansowane funkcje wymienionych programów (n.in. zakładanie konta, wykorzystywanie i modyfikacja szablonów, dodawanie ikon i zdjęć, wstawianie wykresów, dobór kolorystyki, pobieranie gotowej infografiki)
  • dowiesz się, jak przedstawić sprawozdanie, statystyki, podsumowanie projektu/działania itd., w formie infografiki
  • stworzysz autorską infografikę

Uwaga: podczas warsztatów wymagany własny komputer (najlepiej z dostępem do internetu)

Czas trwania: 4 godziny warsztatowe
Termin: 27 lutego 2020 r. (czwartek), godz. 17:00 - 20:00
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 8 osób

Warsztat odbywa się w ramach cyklu zajęć „Nowe technologie w pracy i promocji”, podczas którego zapraszamy na szkolenia z zakresu bezpłatnych narzędzi internetowych ułatwiających m.in. organizację pracy (również na odległość), tworzenie różnego typu materiałów promocyjnych, kontakt z potencjalnymi klientami czy stworzenie swojego pierwszego kursu online.
Zajęcia dedykowane są zarówno pracownikom instytucji kultury, edukacji czy NGO, jak i osobom, które zamierzają rozwinąć swoją własną działalność i szukają wsparcia w organizacji pracy czy przygotowywaniu kreatywnych treści.

Odpłatność: 100 zł
Warsztaty są współfinansowane przez State Street


Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane.

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.

Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu zapisu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego szkolenia/warsztatu tj. do przeprowadzenia procesu rekrutacji, otrzymania powiadomień o szkoleniu/ warsztatach za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości sms oraz otrzymywania newslettera z bieżącą ofertą szkoleniową Fundacji . Pani/Pana dane nie zostaną nikomu przekazane ani wykorzystane do innych celów niż wyszczególnione. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Przestrzeń Rozwoju z siedzibą w Krakowie (30-364) przy ul. Św. Jacka 30/1(KRS 0000407870/ NIP 675-14-71-246,/REGON 122484153) W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: [email protected]

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Luty 27, 2020 17:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków