Pracujemy coraz więcej. Po pracy myślimy i opowiadamy o sprawach zawodowych. Praca bywa naszym drugim domem. Warto zainwestować w to, aby było nam w niej „wygodnie” pod względem psychicznym. Tymczasem wiele z nas jest narażonych na zjawisko wypalenia zawodowego. Dotyka ono szczególnie pracowników będących w kontakcie z klientem, czy wykonujących obowiązki emocjonalnie angażujące. Wypalenie zawodowe przekłada się na zniechęcenie, poczucie przepracowania, niejednokrotnie pociąga za sobą choroby. Podczas warsztatów zajmiemy się profilaktyką wypalenia zawodowego, propagując zrównoważony styl życia.

Odbiorcy warsztatów:
Warsztaty są dedykowane dla wszystkich, którzy chcą, by praca przynosiła im satysfakcję i spełnienie. Zapraszamy osoby obawiające się wypalenia zawodowego, jak i te zainteresowane automotywowaniem.

Dzięki udziałowi w warsztacie:

  • odnajdziesz swoje czynniki motywujące do pracy,
  • wyodrębnisz czynniki ryzyka wypalenia w swojej sytuacji zawodowej,
  • dowiesz się, jak obserwować fazy i objawy wypalenia zawodowego,
  • przeanalizujesz swoje relacje w pracy,
  • poznasz elementy ruchu slow life jako profilaktykę wypalenia,
  • zmniejszysz poziom stresu dzięki elementom relaksacji.
Czas trwania: 8 godzin warsztatowych
Termin: 14 marca 2020 r., godz. 10:00 - 16:00
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 12 osób

Odpłatność: 75 zł
Warsztat współfinansowany przez State Street.


Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane.

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.


Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu zapisu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego szkolenia/warsztatu tj. do przeprowadzenia procesu rekrutacji, otrzymania powiadomień o szkoleniu/ warsztatach za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości sms oraz otrzymywania newslettera z bieżącą ofertą szkoleniową Fundacji . Pani/Pana dane nie zostaną nikomu przekazane ani wykorzystane do innych celów niż wyszczególnione. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Przestrzeń Rozwoju z siedzibą w Krakowie (30-364) przy ul. Św. Jacka 30/1(KRS 0000407870/ NIP 675-14-71-246,/REGON 122484153) W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: [email protected]

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Marzec 14, 2020 10:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków