Kobieto, dziewczyno! Zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej podróży wokół tematu „W drodze do swojego serca”.
Spotkania będą miały charakter warsztatowy z elementami kobiecego kręgu oraz pracy z ciałem, ruchem i metaforą. Porozmawiamy o naszych potrzebach, wartościach, o szukaniu swojego miejsca na świecie, i o szukaniu siebie w świecie. Będzie o dbaniu o siebie, docenianiu, byciu dla siebie dobrą i życzliwą, i mądrym stawianiu granic. 4 spotkania to jedna całość, zapraszam osoby gotowe do udziału we wszystkich spotkaniach. 

Do kogo skierowany:
Grupa rozwojowa skierowana jest do wszystkich kobiet, które chcą bardziej poznać i zrozumieć siebie, spotkać się ze sobą i swoimi potrzebami, by żyło im się spokojniej i radośniej.  

Tematy spotkań: 
O byciu dobrą i życzliwą dla siebie, i o uważności na swoje potrzeby.
O docenieniu siebie i udobruchaniu wewnętrznego krytyka.
O dumie ze swoich talentów i mocnych stron.
O autentyczności, stawianiu granic i odwadze bycia sobą. 

Korzyści dla uczestniczki:
  • będziesz mieć łatwiejszy dostęp do swojego "wnętrza",
  • staniesz się bardziej świadoma swoich potrzeb i sposobów na ich zaspokojenie,
  • zaczniesz prowadzić dialog z "wewnętrznym krytykiem", z którego oboje będziecie zadowoleni,
  • umocnisz pewność siebie, docenisz siebie,
  • poznasz wspaniałe kobiety, a dzięki nim też siebie,
  • doświadczysz mocy i wsparcia jakie daje kobieca grupa,
  • będziesz się częściej uśmiechać,
  • wartościowo spędzisz czas.

Czas trwania: 4 spotkania po 2 godziny
Termin: 10.03, 17.03, 24.03, 31.03.2020 r. (wtorki), godz. 18:00 - 20:00
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków
Liczba uczestników: maks. 10 osób

Trenerka: 
Joanna GroszekCoach i trenerka. Zgłębia temat wysokiej wrażliwości (HSP) oraz wpływu tańca i ruchu na rozwój osobisty. Interesuje się praktycznym i skutecznym zastosowaniem psychologii w codziennym życiu. Na co dzień pracuje z artystami i projektantami w Biurze Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Lubi fiołki i red cappuccino na krakowskim Kazimierzu. 

Odpłatność: 100 zł
Warsztaty współfinansowane przez State Street. 


Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem 50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatemW przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane. 

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.  


Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu zapisu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego szkolenia/warsztatu tj. do przeprowadzenia procesu rekrutacji, otrzymania powiadomień o szkoleniu/ warsztatach za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości sms oraz otrzymywania newslettera z bieżącą ofertą szkoleniową Fundacji . Pani/Pana dane nie zostaną nikomu przekazane ani wykorzystane do innych celów niż wyszczególnione. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Przestrzeń Rozwoju z siedzibą w Krakowie (30-364) przy ul. Św. Jacka 30/1(KRS 0000407870/ NIP 675-14-71-246,/REGON 122484153) W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: [email protected]

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Marzec 10, 2020 18:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków