Chcemy się z Wami spotkać! Na co dzień rozmawiamy na fb i piszemy maile, uczestniczycie w naszych warsztatach, poznając w ten sposób część naszej kadry trenerskiej. Ale za Fundacją stoi całe grono świetnych (mówiąc nieskromnie) ludzi, którzy starają się, by wszystko działało jak trzeba.

Dlatego chcemy Was poznać. Zobaczyć kto stoi po drugiej strony internetu i sami się przedstawić, a jednocześnie pokazać Wam moc naszych trenerów, którzy specjalnie dla Was poprowadzą dwa wykłady. I mamy ku temu okazję!

28 lutego z okazji 8-lecia działalności otwieramy Fundację dla Was! Spotkamy się przy kawałku urodzinowego tortu i dobrej kawie. Poznamy się lepiej i porozmawiamy. Opowiemy Wam trochę o Fundacji i jej historii oraz o naszej bieżącej ofercie warsztatowej.

Przedstawimy nasz zespół, bez którego Przestrzeń Rozwoju nie miałaby możliwości działania, a dwoje naszych trenerów poprowadzi dla was krótkie wykłady.

Ale przede wszystkim liczymy na dobrą atmosferę, która pozwoli Wam nawiązać nowe znajomości i poczuć się w Fundacji jak u siebie.

 

Czekamy na Was 28 lutego o godzinie 18, w siedzibie Fundacji, na ulicy Paulińskiej 3/5 w Krakowie!

Powiedzcie o nas rodzinie, przyjaciołom, znajomym i spędźcie z nami piątkowy wieczór!

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne jest zapisanie się na nasz Dzień Otwarty.

 

Program Dnia Otwartego:

  • Powitanie – kilka słów o Fundacji - Izabela Plur, Iwona Surmaj
  • Wykład Coaching w rozwoju osobistym i zawodowym– Patryk Lange
  • Wykład Jak znaleźć własny pomysł oraz sposób na życie i nie dać się wypalić w dzisiejszych czasach? - Lena Czernecka

 

Opis wykładów:

Coaching w rozwoju osobistym i zawodowym

Coaching to wciąż nowa dziedzina. Wprawdzie coraz lepiej znana i rozumiana przez osoby, które interesują się rozwojem, jednak wciąż pełna mitów i błędnych przekonań. W trakcie spotkania opowiemy o profesjonalnym coachingu, jako metodzie rozwojowej, o tym kiedy go stosować a kiedy raczej nie zadziała. Powiemy także o tym czym ta metoda wsparcia w rozwoju różni się od innych popularnych metod takich jak psychoterapia, szkolenia czy mentoring. Dowiecie się także, na co zwrócić uwagę wybierając dla siebie coacha.

Wykład poprowadzi Patryk Lange - profesjonalny coach, akredytowany przez Polską Izbę Coachingu oraz międzynarodową organizację zrzeszającą coachów na całym świecie - International Coach Federation.

Jak znaleźć własny pomysł oraz sposób na życie i nie dać się wypalić w dzisiejszych czasach?

W dzisiejszym świecie wszyscy pędzimy do przodu, stres czai się na nas za każdym zakrętem, a na mecie zamiast nagrody często czeka wypalenie zawodowe. Dlatego warto wiedzieć jakie są jego objawy, i jak mu przeciwdziałać. Tematem naszego spotkania będzie doskonalenie umiejętności rozpoznawania syndromu wypalenia zawodowego i radzenia sobie ze stresem. Porozmawiamy o tym jak podnieść własną motywację i określić własne cele, a także jak zaplanować działania sprzyjające chronieniu siebie w sytuacji zagrożenia wypaleniem zawodowym.

Wykład poprowadzi Lena Czernecka – psycholog, certyfikowany Trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego II Stopnia. Zajmuje się coachingiem, psychoterapią indywidualną oraz pracą na procesie grupowym. Pracuje z zespołami i kadrą zarządzającą prowadząc seminaria, sesje coachingowe oraz szkolenia tematyczne w obszarze samozarządzania, pełni i ewolucyjnego celu.  

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Luty 28, 2020 18:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków