Czy jesteś osobą, która musi zacząć coś od nowa, czy masz tyle na głowie, że sam nie wiesz za co się wziąć, a może po prostu jesteś zmęczony ciągłym napięciem związanym z nadmiarem/brakiem pracy, a może dręczą Cię pytania: "po co to wszystko?", "co właściwie jest ważne w moim życiu?", a może czujesz nieustannie tzw. nóż na gardle i bardzo chciałbyś się go pozbyć? A może czujesz stagnację w swoim życiu, która doprowadza Cię do białej gorączki?
Jeśli choć jeden raz coś poruszyło Cię w trakcie czytania tych pytań, to znak, że może warto się tym zająć. Dzisiaj możesz zadecydować, że chcesz coś z tym zrobić, a ja chcę dać Ci taką możliwość. Zapraszam Cię na warsztaty, podczas których będziesz mógł zobaczyć, co tak naprawdę jest Twoim "nożem na gardle", co spędza Ci sen z powiek, co Cię denerwuje i nie daje Ci spokoju. A spokój (szeroko pojęty)- to kolejny etap drogi uwolnienia od stresu. Jak osiągnąć taki spokój, który pociągnie Cię w kierunku, przynoszącym Ci korzyść, Tobie i Twojemu otoczeniu? Spokój, pod którym kryje się wolność: wolność decyzji, wolność wyborów.

Korzyści dla uczestnika warsztatów:
•   zdobycie wiedzy nt. stresu, jego powstawania i konsekwencji
•   uświadomienie własnych reakcji stresowych, co mnie stresuje i dlaczego
•   uzyskanie umiejętności poradzenia sobie z nadmiarem stresu
•   przyjrzenie się swoim wartościom, pragnieniom
•   znalezienie odpowiedniego, nowego sposobu radzenia sobie z trudnościami, które generują powstawanie stresu

Warsztat składa się z dwóch spotkań 4 godzinnych, podczas których nauczymy się:

  1. analizy stresu - skąd on się bierze, do czego doprowadza, przyjrzenie się własnym sposobom radzenia sobie ze stresem;
  2. niwelowania stresu, odnajdywanie rozwiązań, poszukiwanie wartości, pragnień, celów.
Dla kogo:

Warsztat skierowany jest do pracowników, wolontariuszy i innych osób, działających aktywnie w organizacjach III sektora na terenie Małopolski, ponieważ realizowany jest w ramach projektu "Przestrzeń Rozwoju Małopolskich Organizacji Pozarządowych".

Osoba prowadząca: Romana Petrymusz - doradca zawodowy,trener (więcej informacji o prowadzącej: http://przestrzenrozwoju.org/index.php/romana-petrymusz)

Czas trwania: 8 godzin warsztatowych

Termin: 9.08 (wtorek) 17.30-20.45 i 11.08 (czwartek) w godz. 17.30-20.45

Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków

Liczba uczestników: maks. 12 osób

Koszt: 25 zł

Warsztat współfinansowany jest ze środków MRPiPS w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dodatkowe informacje: mailowo [email protected]

W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej ilości uczestników, organizator zastrzega sobie możliwość odwołania/przełożenia warsztatów na inny termin. Zapisując się na warsztat, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w formularzu zgłoszeniowym, dla potrzeb niezbędnych do organizacji warsztatu.Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Sierpień 09, 2016 17:30

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków