Zastanów się nad historią swoich miłości i przyjaźni. 

Czy zakochałeś się kiedyś z lęku przed samotnością? Czy czułeś się związany z przyjaciółmi, członkami rodziny, lekarzami, terapeutami, którzy pomogli Ci poradzić sobie z kryzysem lub cierpieniem? Czy w historii swoich miłości niskie poczucie własnej wartości odgrywało jakieś znaczenie? Czy ponadto masz wrażenie, że w tych historiach otaczały Cię subtelne sygnały, komunikaty niewerbalne, przelotne emocje, czy półświadome pragnienia innych ludzi? Czy męczy Cię spora ilość bodźców, wywołując uczucie wyczerpania? Może często wybierasz samotne siedzenie w domu, zamiast aktywnych rozrywek i grupowych atrakcji?

Jeśli tak, to prawdopodobnie należysz do grona wysoko wrażliwych osób, stanowiących 20% wszystkich ludzi. I nie ma w tym nic złego, tyle że świat, w którym żyjesz, jest dostosowany do ludzi o zdecydowanie innych potrzebach niż Twoje. Osoby wysoko wrażliwe mają sprzeczne pragnienia. Chcą być kochane i same jednocześnie. Chcą się czuć potrzebne, ale nie chcą, by cudze potrzeby ich przytłaczały. Chcą mieć bogate życie wewnętrzne, ale chcą też mieć towarzystwo.

Zamykanie się w sobie, tłumienie niepokoju, nadmiarowa troska o partnera czy ucieczka w obliczu problemów nie są właściwym rozwiązaniem. A co jest? Nauka nawigacji swojej wrażliwości i jej ochrony, a także ustanawianie jasnych granic w relacji z partnerem. I właśnie o tym porozmawiamy, podczas tego warsztatu.

 

Podczas warsztatu dowiesz się:
  • jakie jest dwanaście sekretów zakochanego wrażliwca,
  • jakie są cztery typy partnerów dla osób wysoko wrażliwych,
  • jak unikać pułapek związków osób wysoko wrażliwych z niewysoko wrażliwymi,
  • jak wysoka wrażliwość wpływa na życie seksualne,
  • jaki jest wpływ wrażliwości na prawdopodobieństwo zakończenia związku.

Czas trwania: 8 godzin warsztatowych
Termin: 8 listopada 2020 r. (niedziela) w godz. 10.00-17.30
Miejsce: online - platforma ZOOM (osoby zapisane otrzymają link)
Liczba uczestników: maks. 10 osób

Odpłatność: 110 zł

Warsztat współfinansowany przez State Street.

 

Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.
UWAGA!! Wszystkie miejsca zostały już zajęte. Jeśli chcesz możesz wpisać się na listę rezerwową - poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego - jeśli zwolni się miejsce będziemy się z Tobą kontaktować.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 5 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 4 a 2 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż dwa dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane.

Odwołanie warsztatów przez Fundację
Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.


Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Listopad 08, 2020 10:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, online, ZOOM