Chciał(a)byś zbudować głęboką relację z dzieckiem opartą na miłości i szacunku, ale czasem brakuje Ci cierpliwości? Twoje metody wychowawcze przestały działać i szukasz nowych sposobów komunikacji ze swoją pociechą? Jesteś zmęczona(y), sfrustrowana(y) i coraz częściej brakuje Ci sił?

Poznaj pozytywną dyscyplinę – metodę wychowawczą przetestowaną przez tysiące rodziców, która pomaga skutecznie ogarniać codzienną rzeczywistość np. sprzątanie zabawek. Ale przede wszystkim sprawi, że zrozumiesz swoje dziecko i łatwiej będzie Ci wspierać jego rozwój i naturalne predyspozycje.

 

Korzyści z udziału w warsztacie:
  • poznasz podstawowe założenia pozytywnej dyscypliny,

  • spojrzysz z innej perspektywy na wyzwania wychowawcze, z którymi się zmagasz,

  • zrozumiesz, jak zadbać o siebie, by mieć więcej cierpliwości,

  • poznasz moc modelowania,

  • zastanowisz się nad treścią komunikatów, których używasz w stosunku do dziecka,

  • przećwiczysz nowe, wzmacniające sposoby porozumiewania się,

  • przełamiesz nieskuteczne schematy działania,

  • nauczysz się zachęcać dziecko do współpracy,

  • spojrzysz z większą życzliwością na siebie i dziecko.

 
Dla kogo:

Warsztaty są przeznaczone dla rodziców, nauczycieli oraz opiekunów dzieci w wieku 3-9 lat.


Czas trwania: 2 godziny 
Termin: 16 listopada 2020 r., godz. 18.00–20.00
Miejsce: online - platforma ZOOM (osoby zapisane otrzymają link)
Liczba uczestników: maks. 12 osób

Prowadzi: Iwona Wojtaszek

Iwona Wojtaszek jest certyfikowaną edukatorką pozytywnej dyscypliny. W swojej pracy pomaga rozwiązywać trudności oraz problemy wychowawcze. Jak sama mówi – robi to dla zmęczonych i sfrustrowanych rodziców, którzy chcą lepiej zrozumieć swoje dzieci i zbudować z nimi głęboką relację opartą na miłości i szacunku. Prowadzi warsztaty i konsultacje indywidualne, podczas których pomaga przywrócić radość z wychowywania i posiadania dzieci. Prywatnie jest szczęśliwą mamą trójki dzieciaków: 8,5-letniej Małgosi, 5-letniego Janka oraz rocznej Karolinki.

 

Odpłatność za udział: 35 zł

Warsztaty są współfinansowane przez State Street.

 

Informacje organizacyjne

Zapisy
Zapisy przyjmowane się poprzez formularz zgłoszeniowy. Prosimy o wypełnienie on-line formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie płatności (w razie wystąpienia trudności z dokonaniem płatności za pośrednictwem systemu do zapisów prosimy o kontakt z Fundacją). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rezygnacja z udziału w warsztatach
W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach dokonywany jest zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem:
10% - w przypadku rezygnacji dokonanej min. 14 dni przed warsztatem
50% - w przypadku rezygnacji dokonanej między 7 a 14 dniem przed warsztatem
W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż 7 dni przed warsztatem zwroty nie są wykonywane.

Odwołanie warsztatów przez Fundację

Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania się wymaganej liczby osób. Najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem warsztatów poinformujemy czy warsztaty się odbędą. Informacja przekazywana zostanie drogą mailową na adres wskazany podczas zapisów. W przypadku odwołania warsztatów przez Fundację uczestnicy otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.


Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu zapisu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji niniejszego szkolenia/warsztatu tj. do przeprowadzenia procesu rekrutacji, otrzymania powiadomień o szkoleniu/ warsztatach za pomocą poczty elektronicznej czy wiadomości sms oraz otrzymywania newslettera z bieżącą ofertą szkoleniową Fundacji . Pani/Pana dane nie zostaną nikomu przekazane ani wykorzystane do innych celów niż wyszczególnione. Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Przestrzeń Rozwoju z siedzibą w Krakowie (30-364) przy ul. Św. Jacka 30/1(KRS 0000407870/ NIP 675-14-71-246,/REGON 122484153) W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: [email protected]

Organizator:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju

Termin:

Listopad 16, 2020 18:00

Miejsce:

Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków